top of page

Nominacja Kapituły Redakcji "Echa Dnia" do tytułu Osobowość Roku dla wiceprezes naszego Stowarzyszenia Ewy Wdowiak-Mulewicz

nominacja.JPG

za bezinteresowną pracę na rzecz Włoszczowskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej, zaangażowanie w akcje społeczne m.in. w trakcie walki z pandemią - inicjator akcji "Maska dla mieszkańca" w powiecie włoszczowskim, za poświęcenie swojego czasu i serca dla pacjentów będących pod opieką hospicjum domowego i stacjonarnego wspierając ich swoją wiedzą i zaangażowaniem - bo "Hospicjum to też życie" - jak twierdzi.

 

Dziękujemy za zgłoszenie wiceprezes naszego Stowarzyszenia Ewy Wdowiak- Mulewicz do plebiscytu gazety "Echo Dnia" na Osobowość Roku 2020 w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Cieszymy się, że działania Ewy na rzecz Stowarzyszenia zostały przez Państwa zauważone i docenione. W imieniu członków Włoszczowskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej serdecznie gratulujemy naszej wiceprezes nominacji i z całego serca dziękujemy za ogromne, bezinteresowane zaangażowanie i pomoc w realizacji celów Stowarzyszenia, niezwykłą życzliwość i codzienny uśmiech.  To dzięki Ewy pomysłom, Włoszczowskie Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej tak dynamicznie się rozwija na rzecz naszych podopiecznych, głównie pacjentów włoszczowskiego hospicjum stacjonarnego i domowego.

Wyrażając swą wdzięczność, życzymy Ewie Wdowiak-Mulewicz dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w realizacji życiowych zamierzeń oraz z ogromną przyjemnością liczymy na dalszą współpracę z naszym Stowarzyszeniem.

 

Członkowie Włoszczowskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej 

bottom of page